O kinie

Nasze kina to atrakcje na najwyższym poziomie, kina najnowszej generacji. Cechą charakterystyczną naszych kin jest trójwymiarowy - efekt 3D, ale również dimension, czyli 7D. Oglądający wyświetlany seans widz odczuwa zmysłami- zapach, powiew powietrza, temperaturę, wibracje, zmiany pozycji, dotyk. Kino 7D max to także niesamowite nagłośnienie, co jeszcze bardziej udziela się na odbiór tego, co widz widzi na kinowym ekranie. Dodatkowym efektem wzmacniającym są unowocześnione technicznie fotele – opcja poruszania fotelem do przodu i do tyłu, i na boki. Dla fanów kinowych ekscytacji to miejsce będzie spełnieniem marzeń o zatraceniu się w seansowym świecie kina. Na wybrane seanse obowiązują bilety normalne, jak i ulgowe. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc i wyboru seansu drogą elektroniczną, tyczy się to przede wszystkim większych grup, min. 10 osób, jak również szkół.

Obecnie nasze kina znajdują się w ośmiu miejscowościach.

Kolejna nasza atrakcja to Muzeum Figur Woskowych. Znajduje się na Krupówkach w Zakopanem, zajmuje ok. 300m2 powierzchni, posiadamy ponad 60 figur są to znane postaci z filmów, rozrywki i historii. Zobaczyć można między innymi: bohaterów z filmu Harry Potter, Lady Gaga, Mick Jagger, Marylin Monroe, Johnny Deep/ Piraci z Karaibów i wiele innych.

Aktualności

  • Wirtualna Rzeczywistość - Międzyzdroje
    10-12-2015

    Wirtualna Rzeczywistość - Międzyzdroje

    Zapraszamy do super kina w Międzyzdrojach. Seanse na życzenie cena 12,00 zł i 15,00 zł Szaleńcza jazda lub Przygoda z Dinozaurami czeka na Ciebie !!! Zapraszamy od 10:00 do ostatniego klienta !!! telefon rezerwacje grupowe +48 536 162 340